EL ELE, OMUZ OMUZA, GÖNÜL GÖNÜLE 25 MART'TA GAZANFER BİLGE ARENA'YA

İstanbul derbi sinde en önemli maçlarımızdan biri 25 Mart Cumartesi günü kendi sahamız Gazanfer Bilge Arena'da. Bu sezon lige hızlı giren aynı anda Avrupa kupası maçları ile büyük başarı elde eden Demir İnşaat Büyükçekmece bu başarılı sonuçları alırken şansız olarak verdiği sakatlıklardan dolayı son dönemde lig maçlarında talihsiz sonuçlar aldı.

Geçen yılın başarılı Bas Antrenörü sevgili Koçumuz Özhan Çıvgın liderliğinde takımımız bu yıla da hızlı giriş yaptı ve aldığı galibiyetler ile bugün bile kendini zor şartlarda dahi aynı noktada tutmayı başardı. Bu süre içinde Avrupa da alınan üst üste başarılar takımımızın uzun saatler süren yolculukları ve yoğun tempodan kaynaklanan sakatlıklar ile mücadele edilirken en büyük rakibimizin sakatlıklar olduğuna şahit olduk. Üst üste yapılan yeni takviyeler transferler zamanla ve önümüzdeki maçlarda takımda farklılıklarını gösterecek düşüncesindeyiz, tüm Teknik Kadro ve takımımızı bir an olsun yalnız bırakmayan Yönetim ligin en mütevazı bütçesi ile Devler sofrasında mücadele ederken lig te  istenilen puan ve yeri şuan için" HEDEF " halinde tutarak önümüzdeki maçlara odaklanmış durumdadır.

Bu hafta sonu Cumartesi günü saat 19.00 da Kadıköy de oynanacak olan Fenerbahçe derbisi sonrası hedeflediğimiz maçlarda tüm Basketbol severleri ve Büyükçekmecenin Büyük taraftarlarını el ele omuz omuza gönül gönül e tribünlere davet ediyoruz.

25 Mart günü Gazanfer Bilge Arena ' da tarihinde görmediği kalabalığı, çoşkuyu ve zaferi yaşamak için herkesi Beşiktaş maçına şimdiden bekliyoruz.

Biliyoruz o gün salon dolacak ve taşacak onun için şimdiden Perşembe günü satışa çıkacak biletlere ulaşmanızı öneriyoruz.

Unutmayın 25 Mart bir derbi den çok daha önemli , eğer takımını seviyorsan Büyükçekmeceliyim diyorsan ve geçen yıl yaşadığımız zaferin tekrarını yaşamak ve yaşatmak istiyorsan Takımın seni salonda bekliyor olacak. 

Unutma Sen Ben Yok Biz Varız...

Yorumlar

0